Przejdź do treści

Kim jesteśmy?

Doświadczonym zespołem praktyków łączącym wieloletnią pracę w służbach finansowych.

Ponadto tworzymy rodzinną firmę w której funkcjonowanie każdy z nas wkłada zaangażowanie i serce.

Zawsze zmotywowani

Satysfakcja klienta to dla nas priorytet. Nic tak nie napędza do działania niż słowa uznania partnerów biznesowych.
Ciężko na to pracujemy.

Odpowiedzialni

Mylić się jest rzeczą ludzką, dlatego korzystamy z nowych technologii aby minimalizować ryzyko błędów. Posiadamy także stosowne zabezpieczenie finansowe w postaci ubezpieczenia.
Współpracujemy z wykwalifikowanym zespołem posiadającym licencję Biegłego Rewidenta, ACCA, Doradcy Podatkowego.

Doświadczeni

Oddajemy w Twoje ręce nasze wieloletnie doświadczenie w pracy zawodowej. Niech stanie się narzędziem do osiągania kolejnych biznesowych sukcesów. My również stale się rozwijamy.

svg+xml;base64,PHN2ZyB4bWxucz0iaHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmciIHdpZHRoPSI2ODMiIGhlaWdodD0iMTAyNCIgdmlld0JveD0iMCAwIDY4MyAxMDI0Ij48cmVjdCB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBmaWxsPSIjY2ZkNGRiIi8+PC9zdmc+

Lidia Kwakowicz

Jest doświadczonym finansistą łączącym wieloletnią praktykę w służbach finansowych przedsiębiorstw,firma audytorska (jako CFO, główny księgowy) z pasja do konsultingu. Specjalizuje się w dziedzinie rachunkowości finansowej i zarządczej, biznes-planowaniu, rozwoju nowych projektów, spółki celowe.

Biegłość w zakresie rachunkowości różnych jednostek gospodarczych, połączona z długoletnim doświadczeniem w kontroli wewnętrznej.

Certyfikat księgowy Nr
76425/2020

Certyfikat KNF
RAU 11290272/P

Certyfikat
Specjalista ds. Controllingu
Nr 14161/SZ/2019

Certyfikat CFO
Nr KUZ/EG/20015/2/313/2020

Dariusz Gostół

Specjalista ds. Rynków kapitałowych od początku swojej kariery zawodowej jest związany z Finansami Publicznymi.

Biegle porusza się w procedurach administracyjnych. W firmie wspiera procesy dotyczące kodeksu spółek kapitałowych, oraz wdrażanie dotacji.

Wykształcenie Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego na kierunku ekonomia.

Specjalizacja – Rachunkowość i zarządzanie finansami

Zdobyte doświadczenie dotychczas:

  • Ministerstwo Rozwoju
  • Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju
  • Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej

W wolnym czasie Darek dokształca się w sferze swoich zainteresowań na Politechnice warszawskiej. Ceni sobie bardzo możliwość obcowania z przyrodą.

svg+xml;base64,PHN2ZyB4bWxucz0iaHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmciIHdpZHRoPSI2NzEiIGhlaWdodD0iNjczIiB2aWV3Qm94PSIwIDAgNjcxIDY3MyI+PHJlY3Qgd2lkdGg9IjEwMCUiIGhlaWdodD0iMTAwJSIgZmlsbD0iI2NmZDRkYiIvPjwvc3ZnPg==
svg+xml;base64,PHN2ZyB4bWxucz0iaHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmciIHdpZHRoPSI4MjEiIGhlaWdodD0iODIxIiB2aWV3Qm94PSIwIDAgODIxIDgyMSI+PHJlY3Qgd2lkdGg9IjEwMCUiIGhlaWdodD0iMTAwJSIgZmlsbD0iI2NmZDRkYiIvPjwvc3ZnPg==

Beata Gostół

Payroll Manager ,Ekspert ds. Kadr i Płac, dla której to nie tylko praca, ale również pasja i plan na przyszłość.

Beata posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze kadrowo-płacowej dla spółek prawa handlowego oraz praktyczną znajomość prawa pracy i zasad naliczania wynagrodzeń różnych typów umów. Praktyczną wiedzę Beata łączy z teorią zdobytą na studiach podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego z zakresu kadr i płac w prawie i praktyce oraz licznych szkoleniach z obszaru obowiązujących przepisów.

W wolnym czasie Beata poszukuje witaminy D w parkach i na spacerach z ukochanym pieskiem oraz oddaje się pasji podróżowania.